7. Sınıf İngilizce Testleri

Unit 1 Appearance and Personality

Bu bölümde sizler için hazırladığımız 7. sınıf ingilizce 1. ünite konu anlatımı, 7. sınıf ingilizce 1. ünite testleri ve 7. sınıf ingilizce 1. ünite kelimeleri bulacaksınız.

7. sınıf ingilizce appearance and personality konu anlatımı, testleri ve kelimeleri, aşağıdaki video izle linkine tıklayarak ingilizce hocamızın bu konuyla ilgili hazırladığı videoyu konuyla ilgili kelimeleri öğrenecek aynı zamanda konuyu daha iyi kavrayacaksınız.

7. sınıf ingilizce appearance and personality testleri ile farklı soru çeşitleriyle boşluk doldurma, dialog ve sıralama gibi soruları çözerek tüm eksiklerinizi gidereceksiniz.

1. Unit Appearance and Personality Videolu Konu Anlatımı Video İzle
7. Sınıf İngilizce Appearance and Personality Testleri Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Appearance and Personality Boşluk Doldurma Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Appearance and Personality Dialog Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Appearance and Personality Sıralama Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce 1. Ünite Kelimeleri ve Anlamları Kelimeleri ve Anlamları

 

Unit 2 Biographies

Bu bölümde sizler için hazırladığımız 7. sınıf ingilizce 2. ünite konu anlatımı, 7. sınıf ingilizce 2. ünite testleri ve 7. sınıf ingilizce 2. ünite kelimeleri bulacaksınız.

7. sınıf ingilizce biographies konu anlatımı, testleri ve kelimeleri, aşağıdaki video izle linkine tıklayarak ingilizce hocamızın bu konuyla ilgili hazırladığı videoyu konuyla ilgili kelimeleri öğrenecek aynı zamanda past tense yani geçmiş zaman konusunu daha iyi kavrayacaksınız.

7. sınıf ingilizce biographies testleri ile farklı soru çeşitleriyle boşluk doldurma, dialog ve sıralama gibi soruları çözerek tüm eksiklerinizi gidereceksiniz.

2. Unit Biographies Videolu Konu Anlatımı Video İzle
7. Sınıf İngilizce Biographies Test Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Biographies Boşluk Doldurma Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Biographies Dialog Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Biographies Sıralama Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce 2. Ünite Kelimeleri ve Anlamları Kelimeleri ve Anlamları

 

Unit 3 Sports

Bu bölümde sizler için hazırladığımız 7. sınıf ingilizce 3. ünite konu anlatımı, 7. sınıf ingilizce 3. ünite testleri ve 7. sınıf ingilizce 3. ünite kelimeleri bulacaksınız.

7. sınıf ingilizce sports konu anlatımı, testleri ve kelimeleri, aşağıdaki video izle linkine tıklayarak ingilizce hocamızın bu konuyla ilgili hazırladığı videoyu konuyla ilgili kelimeleri öğrenecek aynı zamanda simple present tense yani geniş zaman konusunu daha iyi kavrayacaksınız.

7. sınıf ingilizce sports testleri ile farklı soru çeşitleriyle boşluk doldurma, dialog ve sıralama gibi soruları çözerek tüm eksiklerinizi gidereceksiniz.

3. Unit Sports Videolu Konu Anlatımı Video İzle
7. Sınıf İngilizce Sports Testi Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Sports Boşluk Doldurma Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Sports Dialog Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Sports Sıralama Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce 3. Ünite Kelimeleri ve Anlamları Kelimeleri ve Anlamları

 

Unit 4 Wild Animals

Bu bölümde sizler için hazırladığımız 7. sınıf ingilizce 4. ünite konu anlatımı, 7. sınıf ingilizce 4. ünite testleri ve 7. sınıf ingilizce 4. ünite kelimeleri bulacaksınız.

7. sınıf ingilizce wild animals konu anlatımı, testleri ve kelimeleri, aşağıdaki video izle linkine tıklayarak ingilizce hocamızın bu konuyla ilgili hazırladığı videoyu konuyla ilgili kelimeleri öğrenecek aynı zamanda simple present tense yani geniş zaman konusunu daha iyi kavrayacaksınız.

7. sınıf ingilizce wild animals testleri ile farklı soru çeşitleriyle boşluk doldurma, dialog ve sıralama gibi soruları çözerek tüm eksiklerinizi gidereceksiniz.

4. Unit Wild Animals Videolu Konu Anlatımı Video İzle
7. Sınıf İngilizce Wild Animals Online Test Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Wild Animals Boşluk Doldurma Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Wild Animals Dialog Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Wild Animals Sıralama Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce 4. Ünite Kelimeleri ve Anlamları Kelimeleri ve Anlamları

 

Unit 5 Television

Bu bölümde sizler için hazırladığımız 7. sınıf ingilizce 5. ünite konu anlatımı, 7. sınıf ingilizce 5. ünite testleri ve 7. sınıf ingilizce 5. ünite kelimeleri bulacaksınız.

7. sınıf ingilizce television konu anlatımı, testleri ve kelimeleri, aşağıdaki video izle linkine tıklayarak ingilizce hocamızın bu konuyla ilgili hazırladığı videoyu konuyla ilgili kelimeleri öğrenecek aynı zamanda “prefer” yapısı yani tercih etme konusunu daha iyi kavrayacaksınız.

7. sınıf ingilizce television testleri ile farklı soru çeşitleriyle boşluk doldurma, dialog ve sıralama gibi soruları çözerek tüm eksiklerinizi gidereceksiniz.

5. Unit Television Videolu Konu Anlatımı Video İzle
7. Sınıf İngilizce Television Test Çöz Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Television Boşluk Doldurma Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Television Dialog Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Television Sıralama Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce 5. Ünite Kelimeleri ve Anlamları Kelimeleri ve Anlamları

 

Unit 6 Parties

Bu bölümde sizler için hazırladığımız 7. sınıf ingilizce 6. ünite konu anlatımı, 7. sınıf ingilizce 6. ünite testleri ve 7. sınıf ingilizce 6. ünite kelimeleri bulacaksınız.

7. sınıf ingilizce parties konu anlatımı, testleri ve kelimeleri, aşağıdaki video izle linkine tıklayarak ingilizce hocamızın bu konuyla ilgili hazırladığı videoyu konuyla ilgili kelimeleri öğrenecek aynı zamanda quantifiers yani miktar belirleme konusunu daha iyi kavrayacaksınız.

7. sınıf ingilizce parties testleri ile farklı soru çeşitleriyle boşluk doldurma, dialog ve sıralama gibi soruları çözerek tüm eksiklerinizi gidereceksiniz.

6. Unit Parties Videolu Konu Anlatımı Video İzle
7. Sınıf İngilizce Parties Soruları Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Parties Boşluk Doldurma Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Parties Dialog Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Parties Sıralama Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce 6. Ünite Kelimeleri ve Anlamları Kelimeleri ve Anlamları

 

Unit 7 Superstitions

Bu bölümde sizler için hazırladığımız 7. sınıf ingilizce 7. ünite konu anlatımı, 7. sınıf ingilizce 7. ünite testleri ve 7. sınıf ingilizce 7. ünite kelimeleri bulacaksınız.

7. sınıf ingilizce superstitions konu anlatımı, testleri ve kelimeleri, aşağıdaki video izle linkine tıklayarak ingilizce hocamızın bu konuyla ilgili hazırladığı videoyu konuyla ilgili kelimeleri öğrenecek aynı zamanda future tense yani gelecek zaman konusunu daha iyi kavrayacaksınız.

7. sınıf ingilizce superstitions testleri ile farklı soru çeşitleriyle boşluk doldurma, dialog ve sıralama gibi soruları çözerek tüm eksiklerinizi gidereceksiniz.

7. Unit Superstitions Videolu Konu Anlatımı Video İzle
7. Sınıf İngilizce Superstitions İle İlgili Sorular Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Superstitions Boşluk Doldurma Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Superstitions Dialog Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Superstitions Sıralama Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce 7. Ünite Kelimeleri ve Anlamları Kelimeleri ve Anlamları

 

Unit 8 Public Buildings

Bu bölümde sizler için hazırladığımız 7. sınıf ingilizce 8. ünite konu anlatımı, 7. sınıf ingilizce 8. ünite testleri ve 7. sınıf ingilizce 8. ünite kelimeleri bulacaksınız.

7. sınıf ingilizce public buildings konu anlatımı, testleri ve kelimeleri, aşağıdaki video izle linkine tıklayarak ingilizce hocamızın bu konuyla ilgili hazırladığı videoyu konuyla ilgili kelimeleri öğrenecek aynı zamanda if clause konusunu daha iyi kavrayacaksınız.

7. sınıf public buildings testleri ile farklı soru çeşitleriyle boşluk doldurma, dialog ve sıralama gibi soruları çözerek tüm eksiklerinizi gidereceksiniz.

8. Unit Public Buildings Videolu Konu Anlatımı Video İzle
7. Sınıf İngilizce Public Building İle İlgili Test Çöz Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Public Building Boşluk Doldurma Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Public Building Dialog Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Public Building Sıralama Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce 8. Ünite Kelimeleri ve Anlamları Kelimeleri ve Anlamları

 

Unit 9 Environment

Bu bölümde sizler için hazırladığımız 7. sınıf ingilizce 9. ünite konu anlatımı, 7. sınıf ingilizce 9. ünite testleri ve 7. sınıf ingilizce 9. ünite kelimeleri bulacaksınız.

7. sınıf ingilizce environment konu anlatımı, testleri ve kelimeleri, aşağıdaki video izle linkine tıklayarak ingilizce hocamızın bu konuyla ilgili hazırladığı videoyu konuyla ilgili kelimeleri öğrenecek aynı zamanda zorunluluk bildiren cümlelerde kullanacağımız “must” yapısı konusunu daha iyi kavrayacaksınız.

7. sınıf environment testleri ile farklı soru çeşitleriyle boşluk doldurma, dialog ve sıralama gibi soruları çözerek tüm eksiklerinizi gidereceksiniz.

9. Unit Environment Videolu Konu Anlatımı Video İzle
7. Sınıf İngilizce Saving Environment Soru Çöz Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Saving Environment Boşluk Doldurma Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Saving Environment Dialog Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Saving Environment Sıralama Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce 9. Ünite Kelimeleri ve Anlamları Kelimeleri ve Anlamları

 

Unit 10 Planets

Bu bölümde sizler için hazırladığımız 7. sınıf ingilizce 10. ünite konu anlatımı, 7. sınıf ingilizce 10. ünite testleri ve 7. sınıf ingilizce 10. ünite kelimeleri bulacaksınız.

7. sınıf ingilizce planets konu anlatımı, testleri ve kelimeleri, aşağıdaki video izle linkine tıklayarak ingilizce hocamızın bu konuyla ilgili hazırladığı videoyu konuyla ilgili kelimeleri öğrenecek aynı zamanda “superlative” konusunu daha iyi kavrayacaksınız.

7. sınıf planets testleri ile farklı soru çeşitleriyle boşluk doldurma, dialog ve sıralama gibi soruları çözerek tüm eksiklerinizi gidereceksiniz.

10. Unit Planets Videolu Konu Anlatımı Video İzle
7. Sınıf İngilizce Planets Konu Tarama Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Planets Boşluk Doldurma Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Planets Dialog Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Planets Sıralama Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce 10. Ünite Kelimeleri ve Anlamları Kelimeleri ve Anlamları
7. Sınıf İngilizce Deneme Sınavı 1  Testi Çöz
7. Sınıf ingilizce Deneme Sınavı 2  Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Deneme Sınavı 3  Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Deneme Sınavı 4  Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Deneme Sınavı 5  Testi Çöz
7. Sınıf İngilizce Deneme Sınavı 6  Testi Çöz

7. Sınıf İngilizce 2014-2015 Müfredat Online Test Linkleri
7. Sınıf Interesting Beliefs (1) Testi Çöz
7. Sınıf Interesting Beliefs (2) Testi Çöz
7. Sınıf Interesting Beliefs (3) Testi Çöz
7. Sınıf Interesting Beliefs (4) Testi Çöz
7. Sınıf Interesting Beliefs (5) Testi Çöz
7. Sınıf Interesting Beliefs (6) Testi Çöz
7. Sınıf Tourist Attractions (1) Testi Çöz
7. Sınıf Tourist Attractions  (2) Testi Çöz
7. Sınıf Tourist Attractions  (3) Testi Çöz
7. Sınıf Tourist Attractions  (4) Testi Çöz
7. Sınıf Tourist Attractions  (5) Testi Çöz
7. Sınıf Tourist Attractions  (6) Testi Çöz
7. Sınıf Our Natural Heritage (1) Testi Çöz
7. Sınıf Our Natural Heritage (2) Testi Çöz
7. Sınıf Our Natural Heritage (3) Testi Çöz
7. Sınıf Our Natural Heritage (4) Testi Çöz
7. Sınıf Our Natural Heritage (5) Testi Çöz
7. Sınıf Our Natural Heritage (6) Testi Çöz
7. Sınıf Computers  (1) Testi Çöz
7. Sınıf Computers  (2) Testi Çöz
7. Sınıf Computers  (3) Testi Çöz
7. Sınıf Computers  (4) Testi Çöz
7. Sınıf Computers  (5) Testi Çöz
7. Sınıf Computers (6) Testi Çöz
7. Sınıf Fashion (1) Testi Çöz
7. Sınıf Fashion (2) Testi Çöz
7. Sınıf Fashion (3) Testi Çöz
7. Sınıf Fashion (4) Testi Çöz
7. Sınıf Fashion (5) Testi Çöz
7. Sınıf Fashion (6) Testi Çöz
7. Sınıf TV Programmes (1) Testi Çöz
7. Sınıf TV Programmes (2) Testi Çöz
7. Sınıf TV Programmes (3) Testi Çöz
7. Sınıf TV Programmes (4) Testi Çöz
7. Sınıf TV Programmes (5) Testi Çöz
7. Sınıf TV Programmes (6) Testi Çöz
7. Sınıf Old Days (1) Testi Çöz
7. Sınıf Old Days (2) Testi Çöz
7. Sınıf Old Days (3) Testi Çöz
7. Sınıf Old Days (4) Testi Çöz
7. Sınıf Old Days (5) Testi Çöz
7. Sınıf Old Days (6) Testi Çöz
7. Sınıf Inventors and Explorers (1) Testi Çöz
7. Sınıf Inventors and Explorers (2) Testi Çöz
7. Sınıf Inventors and Explorers (3) Testi Çöz
7. Sınıf Inventors and Explorers (4) Testi Çöz
7. Sınıf Inventors and Explorers (5) Testi Çöz
7. Sınıf Inventions and Discoveries (6) Testi Çöz
7. Sınıf Tales and Legends (1) Testi Çöz
7. Sınıf Tales and Legends (2) Testi Çöz
7. Sınıf Tales and Legends (3) Testi Çöz
7. Sınıf Tales and Legends (4) Testi Çöz
7. Sınıf Tales and Legends (5) Testi Çöz
7. Sınıf Tales and Legends  (6) Testi Çöz
7. Sınıf Amazing History (1) Testi Çöz
7. Sınıf Amazing History (2) Testi Çöz
7. Sınıf Amazing History (3) Testi Çöz
7. Sınıf Amazing History (4) Testi Çöz
7. Sınıf Amazing History (5) Testi Çöz
7. Sınıf Personal Skills (1) Testi Çöz
7. Sınıf Personal Skills (2) Testi Çöz
7. Sınıf Personal Skills (3) Testi Çöz
7. Sınıf Personal Skills (4) Testi Çöz
7. Sınıf Personal Skills (5) Testi Çöz
7. Sınıf Personal Skills (6) Testi Çöz
7. Sınıf Changing Life Styles (1) Testi Çöz
7. Sınıf Changing Life Styles (2) Testi Çöz
7. Sınıf Changing Life Styles (3) Testi Çöz
7. Sınıf Changing Life Styles (4) Testi Çöz
7. Sınıf Changing Life Styles (5) Testi Çöz
7. Sınıf Changing Life Styles (6) Testi Çöz
7. Sınıf Technology (1) Testi Çöz
7. Sınıf Technology (2) Testi Çöz
7. Sınıf Technology (3) Testi Çöz
7. Sınıf Technology (4) Testi Çöz
7. Sınıf Technology (5) Testi Çöz
7. Sınıf Technology (6) Testi Çöz
7. Sınıf Ecology (1) Testi Çöz
7. Sınıf Ecology (2) Testi Çöz
7. Sınıf Ecology (3) Testi Çöz
7. Sınıf Ecology (4) Testi Çöz
7. Sınıf Ecology (5) Testi Çöz
7. Sınıf Ecology (6) Testi Çöz
7. Sınıf Modern Medicine (1) Testi Çöz
7. Sınıf Modern Medicine (2) Testi Çöz
7. Sınıf Modern Medicine (3) Testi Çöz
7. Sınıf Modern Medicine (4) Testi Çöz
7. Sınıf Modern Medicine (5) Testi Çöz
7. Sınıf Inner World (1) Testi Çöz
7. Sınıf Inner World (2) Testi Çöz
7. Sınıf Inner World (3) Testi Çöz
7. Sınıf Inner World (4) Testi Çöz
7. Sınıf Inner World (5) Testi Çöz