8. Sınıf Matematik Prizma, Piramit, Koni ve Kürenin Hacmi Testleri Çöz

8. sınıf matematik öğrencileri aşağıdaki geniş kapsamlı prizma, piramit, koni ve kürenin hacmi testlerini çözerek okuldaki başarılarını artırabilirler. Testi bitirdiğinizde kaç doğru ve kaç yanlış yaptığınızı kontrol edebilirsiniz. Sınava başlamak için aşağıdaki “Başla” butonuna tıklayabilirsiniz.

8. sınıf prizma, piramit, koni ve kürenin hacmi testleri her sene yeni eğitim sistemine göre güncellenmektedir. Sınavdan önce buradaki testleri çözerek okuldaki başarınızı artırabilirsiniz. En geniş kapsamlı prizma, piramit, koni ve kürenin hacmi testlerini sitemizden çözebilirsiniz.

Toplamda 5 test ve yaklaşık 54 adet prizma, piramit, koni ve kürenin hacmi testi ve konu anlatımı bulunmaktadır. Sıkılmadan çözebilesiniz diye testleri 10’ar soruluk hazırladık. Bugünkü eğitim sisteminde sınavların önemi tartışılmaz. Bu zorlu yarışta ne kadar çok test çözerseniz o kadar başarılı olursunuz. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz!

8. sınıf öğrencileri matematik prizma, piramit, koni ve kürenin hacmi ile ilgili testleri aşağıdaki linkleri kullanarak çözebilirsiniz. 8. sınıf matematik prizma, piramit, koni ve kürenin hacmi testi çöz, 8. sınıf prizma, piramit, koni ve kürenin hacmi testi çöz.


8. Sınıf Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi Açıklama Test Linki
Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi 8. Sınıf Matematik Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi Konu Anlatımı  Konu Anlatımı
1. Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi 8. Sınıf Matematik Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi Testleri  Teste Başla
2. Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi 8. Sınıf Matematik Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi Test  Teste Başla
3. Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi 8. Sınıf Matematik Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi Testi  Teste Başla
4. Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi 8. Sınıf Matematik Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi Online Test  Teste Başla
5. Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi 8. Sınıf Matematik Prizma Piramit Koni ve Kürenin Hacmi Test Çöz  Teste Başla